Banesa Me te Mira ne Ulqin Per Shitje

Këto banesa janë në ndërtim, ata janë në vendin më të mirë në Pinjesh, me pamje nga deti, me nje dizajn të jashtëm dhe të brendshëm modern, me parkim të mbyllur privat, me qasje të lehtë dhe të shpejtë rrugore më vetur deri në ndërtesë, qasje të shpejtë deri të qendër të qytetit, pyjeve me …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/banesa-per-shitje-ulqin-2/

House for sale near Hotel Galeb Ulcinj

This superb house is on one of the most beautiful locations in Ulcinj above the land where it plans to build a new 5 stars hotel Galeb Ulcinj and land where it once was  hotel Jadran where will soon be build a new luxury hotel with 5 stars. Excellent location and house on a plot …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/house-for-sale-hotel-galeb-ulcinj/

Villa Ulcinj

Ideal base for enjoying the walks of the pine forest , stunning afternoon sunset  and magical  moonlight of the sea . Call on Viber for free +382 69 644 952 .  Villa Ulcinj is situated near Ancient City of Ulcinj- popular Women Beach, promenade by the sea and promenade through the pine forest . Description  Villa Ulcinj is …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/villa-ulcinj/

Villa Bojana for Rent near Ada Bojana

Beautiful 5 Bedroom Villa for rent in Ulcinj , on great location near Ada Isle and best Kite Surfing Beaches. Call for free on viber +382 69 644 952 Villa Bojana is unique newly built luxury village style home situated in a quiet urbanization closed to the best beaches of Ulcinj and Montenegro . The …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/ada-bojana-villa-rent/

Shtepia ne shitje Ulqin – Nga Plazhi i Vogel Vetem 3 Minuta

Shtepia ne shitje Ulqin – Ne lokacion te mrekullushem. Kjo shtëpi ndodhet në një vend të bukur në lagjen Pinjesh me pamje nga deti. lidhja e rrugëve deri në shtëpi është shumë e lehtë dhe e shpejtë në tre minuta arrihet në plazhin e vogël dhe në 5 minuta ju mund të arrini ne plazhin …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/shtepia-ne-shitje-ulqin/

Land for Sale in Zoganje

This land is on great location near main road in Zoganje just few kilometers from the Long beach and from town of Ulcinj. If you ever dreamed of a village house where you can have an orchard, or engage in farming, or even to build a tourist complex that is near to town and to …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/land-sale-zoganje/

Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin

Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat. Dyshemete janë nga parketi dhe …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/banesa-ne-shitje-ulqin/

Trualli ne shitje ne Plazhin e madh

Trualli ne shitje ne Plazhin e Madh Ky Truall është e vendosur rreth 1000 metra nga Imperial Hoteli dhe plazhit te madh. Qasja është e lehtë dhe e thjeshtë dhe rruga është e asfaltuar. Madhësia e truallit është 1150 m2 por munde te ndahet ne gjyse . Cmimi per m2 180 euro .     …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/trualli-ne-shitje-plazhi-madh/

Lokali ne shitje Ulqin

Lokali ne shitje Ulqin Lokali gjindet ne qender te Ulqinit, Munde te ipet edhe me qera si Night Bar , cafe ose restaurant ne qender te Ulqinit pranë rrethrrotullimit. Madhësia është 90 m2. Pajisur me një bar nate dhe mund të bëhet konvertimi për restorant,ose ndonjë qëllim tjetër Lokacioni është ideal në qendër të qytetit …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/lokali-ne-shitje-ulqin/

Trualli ne shitje Ulqin

trualli-shitje-ulqin.jpg

Trualli ne shitje Ulqin Ky Truall është e vendosur rreth 1000 metra nga Hoteli Otrant  dhe plazhit te madh. Qasja është e lehtë dhe e thjeshtë dhe rruga është e asfaltuar. Për këtë vend ka plan urbanistik, ashtu qe mund të marrët leja për të ndërtuar shtepi ose apartamente. Madhësia e truallit është 565 m2 …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/trualli-ne-shitje-ulqin/

Land For Sale in Stoj

This property, (Land) is located in the Gornji Stoj in Ulcinj between popular tourist island resort of Ada Bojana and popular Copacabana beach . Asphalt road leads to the land itself, this two beautiful plots are only 3 minutes drive from  Ada Bojana and Ulcinj’s Copacabana beach.  Great location on the most famous beach in Montenegro, 14 kilometers Long Bech that …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/land-for-sale-in-stoj/

Banesa per shitje Ulqin

Banesa per shitje Ulqin Duke marrë parasush të gjitha elementët që janë objekt i interesimit, kjo ndërtesë e cila plotëson standardet të larta për banim në një ambijent mrekulushem, pamjen fantastike the afersin te detit dhe plazhave me te bukura te Ulqinit . Qasje ë lehtë, dhe ne afersi te plazhit te vogël, qendres të …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/banesa-per-shitje-ulqin/

Older posts «