Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin

Banesa ne Shitje Ulqin

Çmimi 900 euro per m2 .

Kvadratura  54 m2

Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet.

Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat.

Dyshemete janë nga parketi dhe banjot janë bërë nga qeramika italiane dhe dizajn modern, dyert dhe dritaret janë bërë nga  kualitetit të lartë aluminit dhe dyer të hyrjes janë të blinduara.

Parking privat në dispozicion.

Banesat jan me një dhe dy dhoma gjumi dhe studio nga 32.00 m2 deri 87..40 m2 .

Ju lutemi na kontaktoni menjëherë të planifikojmë një rishikim të banesës tuaj të mundshëm.

 

Na Kontaktoni .

 

%d bloggers like this: