Category Archive: Featured Rentals

Shtepia ne shitje Ulqin – Nga Plazhi i Vogel Vetem 3 Minuta

Shtepia ne shitje Ulqin – Ne lokacion te mrekullushem. Kjo shtëpi ndodhet në një vend të bukur në lagjen Pinjesh me pamje nga deti. lidhja e rrugëve deri në shtëpi është shumë e lehtë dhe e shpejtë në tre minuta arrihet në plazhin e vogël dhe në 5 minuta ju mund të arrini ne plazhin …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/shtepia-ne-shitje-ulqin/

Banesa Me te Mira ne Ulqin Per Shitje

Këto banesa janë në ndërtim, ata janë në vendin më të mirë në Pinjesh, me pamje nga deti, me nje dizajn të jashtëm dhe të brendshëm modern, me parkim të mbyllur privat, me qasje të lehtë dhe të shpejtë rrugore më vetur deri në ndërtesë, qasje të shpejtë deri të qendër të qytetit, pyjeve me …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/banesa-per-shitje-ulqin-2/

House for sale near Hotel Galeb Ulcinj

This superb house is on one of the most beautiful locations in Ulcinj above the land where it plans to build a new 5 stars hotel Galeb Ulcinj and land where it once was  hotel Jadran where will soon be build a new luxury hotel with 5 stars. Excellent location and house on a plot …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/house-for-sale-hotel-galeb-ulcinj/

Long Beach Ulcinj – Apartments Meti

Long Beach Ulcinj, Apartments Meti are located near to Copacabana and other most popular blue flag beaches . Long Beach Ulcinj, Apartments Meti is newly build multiple apartments and has everything that you need to ensure your stay as memorable one: Modern new furniture throughout , every room has a bathroom , kitchen , large …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/long-beach-ulcinj-apartments-meti/

Beach Apartment House in Ulcinj

This Beach apartment house in Ulcinj is on walking distance from Miami beach, several times winner of the blue flag for the best beach of Ulcinj. To Book Call  +382 69 663 148 This beach apartments  house has 7 comfortable bedrooms, with bathrooms, and a kitchenette. The rooms are comfortable with double king size beds, …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/beach-apartment-house-ulcinj/

Villa Ulcinj

Ideal base for enjoying the walks of the pine forest , stunning afternoon sunset  and magical  moonlight of the sea . Call on Viber for free +382 69 644 952 .  Villa Ulcinj is situated near Ancient City of Ulcinj- popular Women Beach, promenade by the sea and promenade through the pine forest . Description  Villa Ulcinj is …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/villa-ulcinj/

Land For Sale Ulcinj – Sveti Djordje

Land For Sale Ulcinj- in Sveti Djordje between Long Beach,Briska Gora and Shas Lake . Land area –  2592 m2 . Price –  € 64.800   Land Area 10.368 m2  Price reduced for immediate sale to € 259.200   On 10,368 m2 of land we have 4 plots of 2592 m2 . Beautiful location next to an asphalt …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/land-for-sale-ulcinj/

Ulcinj House For Sale

Price – € 175.000   Price for immediate sale – € 162.800  Land area – 4070 m2. Village style home situated in a quiet urbanization closed to one of the best beaches in Montenegro “Ada Bojana” and the most popular 14 km. sandy beach Velika Plaza (Long Beach) . These two small houses in which lived until a …

Continue reading »

Permanent link to this article: http://www.ulcinjapartments.com/ulcinj-house-for-sale/